سلام بر روح بلند و پر فتوح بنيانگذار جمهوری اسلامی ايران . هم او که به تبعيت از مولای خويش قدم در راه مبارزه با حکومت فاسد زمان خويش نهاد.و سالها بعد هنگام رفتنش بهار را همانند خزان نمود و گرد يتيمی بر چهره‌ها نشاند.

او سالهای سال به عنوان رهبر يک کشور زندگی نمود و به همان خانه کوچک خويش در جماران اکتفا نمود . او از اين دنيا برای خويش هيچ بر نگزيد جز سعادت و ازادی و سربلندی همنوعان خويش .

الگويی برای تماميت بشر

آزادانه زندگی نمود و نفس او را اسير خود ننمود و تا به آنجا پيش رفت که با اطمينان خاطر می گويد : من با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضميری اميدوار و ...

گفتاری که شايد حتی کلامی از آن جملات هم در ذهن ما خطور نکند

براستی تا کنون درباره آن جملات انديشيده‌ايد؟؟

بياييد برای ۱ لحظه هم تامل کنيم و بينديشيم که اين کدامين نفس مطمئنه است که اين گونه سخن به ميان می آورد

به غير از

روح خدا

با دلی آرام و قلبی مطمئن و روحی شاد و ضميری اميدوار به فضل خدا از خدمت شما خواهران و برادران مرخص شده و به سوی جايگاه ابدی خويش سفر می کنم

/ 2 نظر / 6 بازدید
مهدي

سلام خداوند بر محمد و خاندان پاک و مطهرش سلام به تو دوست عزيز که معلومه از عاشقان واقعی ولايت هستی خيلی زحمت کشيدی که به وبلاگه اين حقير سری زدی واقعا خوشحالم کردی اگر مطالب من زيباست پس بايد به مطالب تو چه گفت دوست عزيز؟ فکر نمی کردم به اين زيبايی بنويسی اجرت با امام زمان با اجازت وبلاگتو به قسمت پيوندهای وبلاگم اضافه کردم تا از اين طريق به شما عاشقان ولايت نزديکتر بشم. باز هم به من سر بزن خيلی خوشحالم ميکنی. (پروردگارا ما را در روز رستاخيز با محبانت محشور بفرما)

خالص

سلام دوست عزيز. وبلاگ خيلی خوبی داری بهت تبريک می گم. ايشا الله که ما بتونيم ذره ای ايشون رو درک کنيم. فقط ذره ای بسه اگه بشه.