سلام بر حماسه آفرينان هشت سال دفاع مقدس

سلام بر کهکشان‌های که در آسمان زندگی ما درخشيدند تا راه و رسم صحيح زندگی کردن را به بياموزند تا در اين زندگی خاکی دچار روزمره گی نشويم و توانايی تشخيص راه را از بيراه داشته باشيم.

سلام بر آنانی که بار ديگر حماسه کربلا را زنده نمودند تا باور آن حادثه عظيم تاريخ برای ما آسان تر شود .

سلام بر آنانی که حتی گلوله های سرخ آنان را برای لحظه‌ای از هدف مقدسشان منصرف ننمود. آنانی که مرگ را به بازی گرفتند تا ما آسوده خاطر و سر افراز زندگی کنيم.

اسطوره‌های که رفتند تا حتی يک وجب از خاک اين سرزمين در اشغال غاصبان باقی نماند. آنان که از نسل حسين )ع( بودند و مرگ را بر زندگی با ذلت ترجيح دادند .

سلام بر خرمشهر . سلام بر مسجد جامع خرمشهر مظهر مقاومت. سلام بر خون‌های که در اين سرزمين بر زمين ريخت تا آن را برای هميشه تاريخ مطهر و مقدس گرداند.

سلام بر آنانی که با خون خود آن سرزمين را فرش نمودند تا سراسر نور گردد و قطعه‌ای از بهشت .

و سلام بر سوختگان وصل . سلام بر آنانی که همواره با خود نشانه ای از آن روزهای سراسر عشق و حماسه به همراه دارند تا فراموش نکنند زمانی همنشين افلاکيان خاکی بودند .

سلام بر فکه - شلمچه - دهلاويه - خرمشهر - آبادان - دزفول - کرخه - کارون و... سلام بر همه وادی نور  

نمی‌دانم اين چه رازی است که هر از گاهی به مناسبتی ياد آن عزيزان زنده می‌شود تا ما خودمان را در ياد آن عزيزان شستشو دهيم و فراموش نکنيم که آسايش امروز خويش را مديون کدامين سرو قامتان جاودانه تاريخيم .

بر خيز تا در سنگر عشق                          با هم سرود خون بخوانيم

ما پيرو راه خمينی )ره(                            از عا شقـان و سالکيانيم

بر خــيز تا دنــيــا بــداند                           ايمان سلاح عاشقان است

عشق شهادت در دل ما                         بالاترين عشق جهان است

/ 4 نظر / 8 بازدید
يلدا

سلام اول ممنون که تشريف اورده بوديد به وبلاگ ونظر داده بوديد دوم وبلاگ شما هم قشنگ هست وهم اموزنده موفق باشيد من شما رو لينگ دادم

مجيد

سلام دوست عزيزم امیدوارم حالتون خوب باشه وبلاگ بسیار جالبی دارین موفق باشي به من هم سر بزنید و حتما نظر خودتون رو بگید بای

مجيد

مرسی که به من سر زدی و اون حرفها را به من زدی و واقعا حق با شما است در مورد نظرها

خراباتی

سلام ممنون که اومدين اره متنه از خودم بود ولی...